ГТХМ ведомство басмаларына язылу рәсмиләштереп, сез куркынычсызлык һәм халыкны яклау мәсьәләләре турында күбрәк белерсез

2020 елның 15 июле, чәршәмбе

Бүген һәр кеше Россиянең гадәттән тыш ведомствосында барган вакыйгалардан хәбәрдар булырга, халыкны һәм территорияләрне табигый һәм техноген характердагы гадәттән тыш хәлләрдән яклауны тәэмин итү, гражданнар оборонасы, халыкны тормыш эшчәнлеге иминлеге нигезләренә өйрәтү өлкәсендәге яңалыклар турында белергә мөмкин. Моның өчен Россия гадәттән тыш хәлләр министрлыгы чыгара торган басма басмаларга язылу да җитә.

Хәзерге вакытта Россия гадәттән тыш хәлләр министрлыгының "ИЦ ОКСИОН" ФАУ чыгара торган ведомство басма басмаларына 2020 һәм 2010 елның икенче яртыеллыгына язылу дәвам итә.

Редакциягә «ИЦ ОКСИОН» ФАУ аша язылырга мөмкин.

Язылу өчен:

· Гариза җибәрергә e-mail: podpiska@mchsmedia.ru ирекле формада.

· Гаризада күрсәтергә:

- нинди басмаларга (газета, журнал) сез подписка рәсмиләштерергә җыенасыз,

язылу вакыты;

Кирәкле документлар:

Юридик затлар өчен язылу:

оешманың исеме, директорның исем-фамилиясе, имзаның нигезе (Устав һ. б. документлар), банк реквизитлары, алучының ФИА, басмаларны китерүнең почта адресы, элемтә өчен телефон һәм e-mail;

Физик затлар өчен язылу:

түләүченең мәгълүматлары (ФИА, паспорт мәгълүматлары, ИНН), алучының исем-фамилиясе, басмаларны китерүнең почта адресы, элемтә өчен телефон һәм e-mail.

* гариза алгач, «ИЦ ОКСИОН» ФАУ хезмәткәре күрсәтелгән e-mail га язылу өчен счет-килешү юллый;

* хисап өчен түләгәннән соң, басмага язылуның түләнгән чоры нигезендә, «Россия Почтасы»АҖ аша җибәрү юлы белән, сезнең адреска җибәреләчәк.

Редакциягә язылу бәясенә басмаларны адресатка җиткерү буенча чыгымнар кертелгән инде, бу редакция аша язылуны аеруча отышлы итә.

Басманың 1 нөсхәсенә редакцион язылу бәясе (июль– декабрь) 2020 ел

- «Россия ГТХМ коткаручысы» газетасы (атна саен) - 1800 сум.

– «Пожарное дело» журналы (ай саен) - 1980 сум.

– «Гражданская защита» журналы (ай саен) - 1980 сум.

– «ОБЖ» журналы (ай саен) - 1980 сум.

Басманың 1 нөсхәсенә редакцион язылу бәясе (2021 елның гыйнвары– декабре)

- «Россия ГТХМ коткаручысы» газетасы (атна саен) - 4900 сум.

- "Пожарное дело" журналы (ай саен) - 4800 сум.

- «Гражданская защита» журналы (ай саен) - 4800 сум.

- "ОБЖ" журналы (ай саен) - 4800 сум.

Язылу һәм тарату бүлеге контактлары: 8 991 9766142; 8 991 9766145, e-mail: podpiska@mchsmedia.ru