"Яшь янгын сүндерүчеләренең иң яхшы дружинасы" конкурсы финалистларын тантаналы бүләкләү

2024 елның 11 марты, дүшәмбе

Лаеш районының  Усад авылының “Сәламәт буын” күппрофильле лицеенда “Огнеборец” отрядыннан яшь армиячеләрне бүләкләү тантанасы узды, анда сыйныф җитәкчесе Эльвира Рысбаева, Татарстан Республикасының Бөтенроссия ирекле янгын җәмгыяте әгъзасы, запас капитаны, коткаручы, “Огнеборец” отряды җитәкчесе Иван Тоневский катнашты.

Татарстан Республикасының Бөтенроссия ирекле янгын җәмгыяте советы рәисенең беренче урынбасары Вәлиуллина Эльвира "Яшь янгын сүндерүчеләренең иң яхшы дружинасы" конкурсында катнашкан өчен яшь янгын сүндерүче - финалистларга кубок, грамоталар һәм кыйммәтле бүләкләр тапшырды.

Балалар үзләренең тырышлыклары югары бәяләнгәнлегенә сөенделәр һәм булачак конкурсларда катнашырга вәгъдә иттеләр.